Veľké a úprimné ďakujem patrí našim partnerom, ktorí nám finančne pomohli a prispeli tak ku vzniku Klubu Machovisko, ktorý je bezpečným miestom pre mladých ľudí v kríze, aj pre tých, ktorí majú v živote viac šťastia, ale potrebujú mať svoje miesto na svete, kde budú cítiť ZÁUJEM.

Hlavný partner

V Nadácii Orange citlivo vnímame a uvedomujeme si, že súčasná náročná doba nepriaznivo vplýva na vnútorné prežívanie každého človeka. Mnohé prieskumy a odborné štúdie ukazujú, že neistota, strata sociálneho kontaktu či nedobrovoľná izolácia vo výraznej miere zasiahli ľudí pred 30. rokom života. So svojimi starosťami a problémami sa nezdôverujú radi a neprispieva tomu ani nedostatočná odborná psychologická pomoc, ktorá je v našej spoločnosti stále stigmatizovaná. Dlhoročné skúsenosti a vytrvalá práca IPčka však potvrdzujú, že ak majú mladí ľudia k dispozícii útočisko, ktoré ich príjme bez predsudkov a poskytne im anonymný a bezpečný priestor, môžu otvorene hovoriť aj o najskrytejších zákutiach svojej duše. Sme veľmi radi, že Klub Machovisko má ambíciu stať sa takýmto miestom. Sme hrdí na to, že sme myšlienku jeho vzniku mohli podporiť a prispieť k premene tohto sna na skutočnosť.

Naši partneri