Vo štvrtok 10. júna bol Na vŕšku 6 v Starom Meste hlavného mesta Bratislavy otvorený Klub Machovisko.

Klub Machovisko je nový koncept neformálnej psychologickej pomoci IPčka pre mladých ľudí v krízových situáciách, ktorý stojí na nízkoprahových princípoch a jeho základnou filozofiou je ZÁUJEM.

ZÁUJEM O VÁS A VAŠE PREŽÍVANIE.

Počas slávnostného otvorenia sa v Klube Machovisko stretlo mnoho významných ľudí, ktorí prišli „lepšie porozumieť“ tomu, čo sa za názvom „KLUB MACHOVISKO“ skrýva.

Nezostali iba pri svojich pocitoch, dojmoch a zážitkoch z tohto miesta, ale pripojili sa k našej snahe šírenia myšlienky dostupnej a anonymnej pomoci.

Jednou zo šíriteliek odkazu, že POMOC EXISTUJE je aj Adelka Vinczeová, ktorá nám informáciu o existencii Klubu Machovisko pomohla vypustiť do sveta aj týmto videom a príspevkami na sociálnych sieťach.

Ďakujeme všetkým, ktorí venovali priestor na svojich profiloch zmienke o  Klube Machovisko a posmelili tak mnoho mladých ľudí k jeho návšteve a účasti na zaujímavých aktivitách, pravidelnom programe a k rozhovorom s odborníkmi v neformálnom prostredí pri šálke dobrej kávy, čaji a čokolády alebo pri pohári osviežujúcej limonády a tradičnej kofoly.

Príďte do Klubu Machovisko a nezostávajte so svojimi pocitmi osamote.

Pomoc naozaj existuje a u nás ste srdečne vítaní.