Halóóó, halóóó!

Hľadáme MACHOVNÍKOV a MACHOVNÍČKY s vysokoškolským vzdelaním zameraným na odbor psychológie a sociálnej práce.

Máš ukončené bakalárske vzdelanie, pokračuješ v magisterskom štúdiu alebo už máš pred menom titul Mgr., PhDr.?

POĎ K NÁM.

Ponúkame Ti jedinečnú príležitosť rozšíriť si svoje teoretické poznatky a praktické skúsenosti, ktoré môžeš následne využiť v zmysluplnej dobrovoľníckej práci s mladými ľuďmi, ktorí prežívajú náročné životné momenty a ocitajú sa v kríze.
Klub Machovisko vznikol preto, aby ľudia, ktorým je ťažko, ale aj tí, ktorí majú šťastné dni, mali na svete miesto, kde môžu dostať anonymnú odbornú psychologickú pomoc, zažiť záujem, zábavu, chill, rozvoj a nový štart.
Aby toto miesto mohlo existovať a pomáhať ešte väčšiemu počtu mladých ľudí, potrebujeme k tomu aj Teba.
Klub Machovisko je bezpečné miesto, v ktorom sa stretáva odbornosť, neformálnosť, pomoc, zážitok, záujem a rozvoj.
A Ty môžeš byť jeho súčasťou.

Pridaj sa k nám, buď blízko mladým ľuďom, daj im pocit zážitku, záujmu a pomôž nám realizovať myšlienku, že #POMOCEXISTUJE.

Buď odborným MACHOVNÍKOM a MACHOVNÍČKOU, ktorí sa stanú súčasťou rôznych životných príbehov a bude mať tú jedinečnú možnosť priniesť PRIJATIE, PODPORU, NÁDEJ a NOVÝ ZAČIATOK.

Čo je Klub Machovisko?
Klub Machovisko je nový koncept neformálnej psychologickej pomoci pre mladých ľudí v krízových situáciách.
Klub Machovisko stojí na nízkoprahových princípoch.
V Klube Machovisko organizujeme pravidelný program, koncerty, tvorivé aktivity, súťaže v „PS“, terapiu VR, čitáreň, filmové večery a doprajeme si aj chill.
Súčasťou klubu je poradenská miestnosť Káčko, kde sa môžu mladí ľudia diskrétnejšie porozprávať so psychológmi a psychologičkami, teda s Vami MACHOVNÍKMI a MACHOVNÍČKAMI.

Klub Machovisko sídli v Bratislave – Na vŕšku 6 (Staré Mesto) a pre dobrovoľnícku prácu v ňom je teda jednoznačne nutné, aby si to mal a mala na skok.

Tento rok sme boli súčasťou viac ako 60 000 príbehov, s ktorými sme sa streli na našich linkách pomoci IPčko.skKrízová linka pomoci Dobrá linka a v ďalších projektoch a krízových službách IPčka.

Vďaka TEBE ich o rok bude možno ešte viac.

Čo Ti ponúkame?

• odborné akreditované vzdelávania v oblasti komunikácie, poradenstva, skupinovej dynamiky a krízovej intervencie
  • skúsenosti v práci s rozmanitým spektrom mladých ľudí
  • odbornú prax
  • na úvod Tvojej skúsenosti v IPčku sme pre Teba pripravili stáž na chatovom poradenstve v rozsahu 6-tich týždňov
  • pravidelnú intervíziu a supervíziu
  • konzultácie a sprevádzanie od senior kolegov
  • podporu od mladého a priateľského tímu odborníkov
  • perfektný pocit z dobrovoľníckej činnosti a najmä toho, že ľudia, s ktorými budeš v kontakte, sa vďaka rozhovoru s Tebou môžu posúvať ďalej

Ako na to?

V rozsahu 3 – 5 minút nám vo VIDEO VIZITKE povedz:

• prečo práve ty by si mal/a byť MACHOVNÍK/MACHOVNÍČKA,
  • prečo chceš pomáhať druhým,
  • čo ponúkaš mladým ľuďom v kríze,
  • aké sú Tvoje odborné skúsenosti a odkiaľ ich máš,
  • aká je Tvoja motivácia k práci s mladými ľuďmi

Vyplň prihlasovací formulár (sem klikni) a nezabudni priložiť video vizitku.
Máš na to čas len do 12. 12. 2021
.

Pár dní po ukončení prvého kola náboru sa v IPčku bude realizovať druhé kolo výberového konania, preto sleduj svoju mailovú schránku (aj spam) a čakaj na ďalšie inštrukcie a informácie už v ďalšom týždni.

Prvé povinné (online) vzdelávanie prebehne s vybranými uchádzačmi 08.01.2022 od 9.00 do 15.30.

Tešíme sa na Teba a Tvoju prihlášku.